Drukarka do dyplomów studenckich - Olivetti P10X master

Pojawienie się wielu nowych wzorów dyplomów oraz innych dokumentów akademickich, spowodowało znaczny wzrost pracy pracowników dziekanatów przy ręcznym wypisywaniu dokumentów. Ręczne wykonywanie tych czynności pochłania wiele czasu oraz wymaga nakładu pracy kilku pracowników jednocześnie. W celu jak największej optymalizacji kosztów i szybkości tworzenia wszelkich specyficznych dokumentów akademickich proponujemy wykorzystanie urządzenia jakim jest drukarka do dyplomów. Obsługa drukarki jest niezwykle łatwa, dzięki temu nie potrzebujemy specjalnie wyszkolonej kadry. Mnogość możliwości jakie oferuje drukarka do dyplomów studenckich sprawia iż jest ona niezbędnym elementem w każdym sprawnie działającym dziekanacie uczelni. Dodatkowym atutem jest możliwość wydruku różnego rodzaju dokumentów z zastosowaniem dowolnie zaprojektowanego wzoru.

Drukarka do dyplomów studenckich Olivetti P10X MASTER to najnowsza, specjalistyczna drukarka do wydruku dyplomów studenckich, legitymacji i książeczek zdrowia. Drukarka do dyplomów studenckich Olivetti P10X master jako jedyne urządzenie na europejskim rynku posiada moduł SLOT MASTER, pozwalający na wydruk dokumentów o grubości do 4,5mm. Jest to niezwykle ważny moduł w przypadku drukowania oryginałów dyplomów studenckich, które mogą być różnej grubości (nawet do 4mm). Dodatkowo specjalny system rolek Clean Roll prowadzący dokumenty pozwala uniknąć odbić, jakie powodują rolki na papierze kredowym.

Naszą najlepszą referencją są perfekcyjnie działające drukarki na kilkudziesięciu Uczelniach Państwowych i Niepublicznych w całym kraju, które są dowodem na nasze ogromne doświadczenie na tym rynku. Do tej pory dostarczyliśmy drukarki do dyplomów do ponad 90% polskich uczelni , co sprwia, iż jesteśmy niekwestionowanym liderem. Lista referencyjna dostępna w naszej firmie.

Drukarka do dyplomów